• Categories
  • Fotelik samochodowy Bastiaan RWF I-Size Grey Stone 0-36 kg

The Symbol : GXP-883663
Wymiary 43 x 52 x 58-79 cm
730.80
pcs. Add to wishlist
Shipping within 48 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone
Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone to obrotowy fotelik samochodowy zgodny z najnowszą normą R129 (i-Size).Jego bezpieczeństwo potwierdzają niezależne testy zderzeniowe, przeprowadzone w znacznie bardziej rygorystycznych warunkach niż wymaga tego sama norma i-Size. Szeroki zakres wzrostowy - od 40 do 150 cm - sprawia, że jest to uniwersalny wybór, który będzie Wam służył przez lata. Ponadto fotelik odznacza się również łatwym i intuicyjnym montażem, dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether. Funkcję obrotu 360°EasyTurn z pewnością doceni każdy rodzic!

Bezpieczeństwo potwierdzone w testach zderzeniowych!

Fotelik Samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size został poddany testom zderzeniowym wykonanym w holenderskim ośrodku TASS International, w analogicznych warunkach, jakie stosowane są przez słynny niemiecki instytut badawczy, znany z przyznawania fotelikom oceny w formie gwiazdek. Warunki te są znacznie bardziej rygorystyczne niż wymagania narzucone przez najnowszą normę i-Size. Symulacja zderzenia frontalnego przeprowadzana jest bowiem przy prędkości 64km/h, a więc wyższej niż dotychczasowa norma (50km/h). Zlecone przez nas testy potwierdzają, że fotelik Lionelo Bastiaan RWF i-Size zapewnia o 23, większą ochronę głowy dziecka - przy zwiększonej o 28, prędkości - niż wymagają tego obowiązujące normy. Tym samym Lionelo Bastiaan RWF i-Size staje się synonimem bezpieczeństwa i niezawodności.

Dedykowane rozwiązania dlawiększego bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet podczas każdej, nawet najkrótszej podróży samochodem. Dlatego też fotelik Lionelo Bastiaan RWFi-Size Grey Stone mocowany jest za pomocą systemu ISOFIX i pasa Top Tether - dzięki czemu jego montaż jest nie tylko łatwy i szybki, ale przede wszystkim poprawny. Jak wykazały badania, prawidłowy montaż fotelika bezpośrednio wpływa na jego poziom bezpieczeństwa właśnie dlatego system ISOFIX informuje użytkownika o poprawnym zamontowaniu fotelika na identyfikatorach mocujących pojawia się wówczas kolor zielony. W przypadku złego montażu, pozostaje on czerwony. Specjaliści są również zgodni co do tego, że ustawienie fotelika w pozycji RWF (tyłem do kierunku jazdy) jest dużo bezpieczniejsze. Co ważne, w naszym foteliku dziecko może podróżować w ten sposób aż do osiągnięcia 105 cm. Zalecamy zmianę ustawienia dopiero po przekroczeniu wskazanego wzrostu (jazda w ustawieniu przodem do kierunku jazdy jest możliwa od 100 do 150 cm).

W konstrukcji fotelika Bastiaan RWF i-Size zastosowaliśmyrównież szereg dedykowanych systemów bezpieczeństwa, takich jak zagłówek wykonany w technologii Tri-Guard. Zbudowano go z kombinacji 3 różnych warstw materiałów, takich jak styropianEPS oraz pianka z funkcją pamięciMemory Foam, która charakteryzuje się niezwykłą sprężystością, dzięki czemu świetnie pochłania wszelkie przeciążenia. Natomiast sam zagłówekotula głowędziecka, zapewniając bezpieczeństwo tej najbardziej narażonej na urazy części ciała. Dodatkowo zastosowanie zaawansowanej ochrony bocznej chroni dziecko podczas nieprzewidzianych zdarzeń drogowych.

Dla wygody dziecka i komfortu rodzica
Skoro jesteś już pewien, że z naszym fotelikiem Twoje dziecko jest bezpieczne, warto również zwrócić uwagę na drugi wyznacznik fotelika idealnego - mianowicie wygodę. Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size Grey Stone oferuje aż cztery stopnie regulacji pochylenia oparcia, zarówno w montażu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki ramie antyrotacyjnej, w pozycji tyłem do kierunku jazdy, dziecko ma więcej miejsca na nóżki. Fotelik posiada system ochronnych nakładek na pasy naramienne oraz klamrę centralną, dzięki czemu pasy nie uwierają dziecka. Natomiast dla dodatkowego komfortu siedzisko fotelika zostało pokryte pianką EPE. Każdy rodzic z pewnością doceni łatwość w obsłudze, którą zapewnia między innymi poręczna funkcja obrotu 360°EasyTurn, dzięki której zapinanie dziecka w foteliku i wyjmowanie go z samochodu jest łatwe i wygodne. Co więcej, wspomniany już pas Top Tether, który został zamontowanyna ramie antyrotacyjnej, nie koliduje z obrotem fotelika to kolejny atut ułatwiający codzienne użytkowanie. Jednak to nie wszystko - w poduszkach,5-punktowej uprzęży fotelika oraz w zagłówkuzostały ukryte specjalne magnesy, dzięki którym szelki nie przeszkadzają nam podczas montażu, a Ty możesz bez problemu umieścić dziecko w samochodzie. Dodatkowo centralny mechanizm regulacji wewnętrznych pasów umożliwia ich łatwe napinanie za jednym pociągnięciem ręki.

Rośnie razem z dzieckiem
Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan RWF i-Size posłuży Wam od urodzenia, aż do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu. Produkt rośnie razem z maluchem, dopasowując się do jego rozmiarów i wymagań, dzięki czemu jest to model 4w1 w jednym foteliku połączono aż cztery zakresy wzrostu. Ponadto z myślą o najmniejszych dzieciach fotelik został wyposażony we wkładki redukcyjne z zastosowanym systemem wentylacji Dri-Seat, które wypłycając siedzisko, gwarantując dziecku poprawną anatomicznie pozycję. Dodatkowo optymalny kąt pochylenia siedziska w ustawieniu RWF zapewnia komfort i prawidłowe ułożenie ciała podczas całej podróży. W foteliku regulacja wysokości zagłówka została zintegrowana z regulacją wysokości pasów, dzięki czemu jednym ruchem dopasujesz fotelik do rosnącego malca. Szerokie siedzisko zapewnia starszym dzieciom wygodę podczas podróży. Natomiast praktyczny schowek umożliwiaukrycie wewnętrznej uprzężybez konieczności jej demontażu.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.