• Categories
  • Fotelik samochodowy Lars I-Size 15-36kg lub od 100 do 150 cm wzrostu sporty black red

The Symbol : GXP-888733
258.30
pcs. Add to wishlist
Order within
and we will send the package today
Shipping within 48 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Lars i-Size Sporty Black Red

Lars i-Size Sporty Black Red to model zgodny z restrykcyjną homologacją R129, która stanowi gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Fotelik jest przeznaczony dla grupy wzrostowej 100-150 cm oraz montażu FWF przodem do kierunku jazdy. Sam montaż odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu fotelik pasuje do każdego samochodu. Zaawansowana ochrona boczna oraz zagłówek wzmocniony pianką Memory Foam, dbają o najwyższą ochronę maluszka. W trosce o komfort małego pasażera zadbaliśmy o to, by fotelik rósł razem z nim. Dzięki temu fotelik Lars i-Size Sporty Black posiada 10-stopniową regulację zagłówka oraz szerokie siedzisko, które zapewnią wygodę podczas podróży..

Czym się wyróżnia:

  • Montaż FWF (przodem do kierunku jazdy)
  • Zagłówek wzmocniony pianką Memory Foam
  • Uniwersalny montaż pasuje do każdego samochodu
  • 10-stopniowa regulacja zagłówka
  • Uniwersalny system montażu pasuje do każdego samochodu
  • Szerokie, komfortowe siedzisko

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Lars i-Size to przede wszystkim fotelik, który spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Testowany podczas uderzeń charakteryzuje się zaawansowaną ochroną boczną, skupioną na ochronie głowy i odcinka szyjnego dziecka. Zagłówek fotelika został wzmocniony pianką Memory Foam, która, dzięki swojej sprężystości, doskonale pochłania przeciążenia. Lars i-Size posiada również charakterystyczne, zielone prowadnice, które wskazują jak poprawnie zamontować fotelik. Zadbaliśmy także o zaawansowaną ochronę boczną, która stanowi dodatkową warstwę zabezpieczającą.

Łatwy i intuicyjny montaż

Wiemy, że fotelik to produkt, z którego korzysta się na co dzień, dlatego zadbaliśmy o łatwy i intuicyjny montaż. Lars i-Size to model uniwersalny pasuje do każdego samochodu. Fotelik jest montowany za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, a w prawidłowym zapięciu dziecka pomogą Ci zielone prowadnice, które wskazują miejsce zapięcia pasów. Model przeznaczony jest do montażu przodem do kierunku jazdy (FWF). Warto również pamiętać o możliwości wypięcia oparcia, co sprawia, że fotelik jest łatwy w przechowywaniu.

Wygoda nawet podczas najdłuższych podróży

Fotelik samochodowy Lars i-Size dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale również ergonomię małego pasażera. Szerokie i komfortowe siedzisko sprawia, że dziecko ma odpowiednią ilość miejsca. Całość została dodatkowo pokryta pianką EPE, która zwiększa wygodę. Natomiast komfortowe podłokietniki nie tylko dbają o ergonomię, ale również utrzymują pas w odpowiedniej pozycji.

Rośnie razem z dzieckiem

Lars i-Size to fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem. 10-stopniowa regulacja zagłówka sprawia, że konstrukcja fotelika zmienia się wraz z potrzebami małego pasażera. Wysokość zagłówka możesz zmienić za pomocą jednej ręki.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.