• Categories
  • Krzesełko do karmienia Cora Plus Grey Stone

The Symbol : GXP-880135
Wiek Od 6 miesięcy
538.74
pcs. Add to wishlist
Order within
and we will send the package today
Shipping within 24 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Lionelo Cora Plus Grey Ston - krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka

Krzesełko do karmienia Lionelo Cora Plus Grey Stone 2w1

W Lionelo rodzice są dla nas tak samo ważni, jak ich pociechy. Chcemy dbać o Wasze bezpieczeństwo, komfort, ale także budżet. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele rozwiązań 2, a nawet 3w1. Jak chociażby Krzesełko do karmienia Lionelo Cora Plus Grey Stone 2w1, które rośnie razem z dzieckiem i będzie Wam towarzyszyło od narodzin, aż do 3 roku życia.

Jeden produkt - dwa zastosowania

Jesteśmy świadomi, że dziecko przywiązuje się do swoich ulubionych przedmiotów. Dlatego z naszym krzesełkiem wcale nie będzie musiało się tak szybko rozstawać. Od pierwszych dni życia będzie w nim wygodnie wypoczywać, jak w leżaczku. Do tej funkcji dodaliśmy specjalną wkładkę i ergonomiczne oparcie, które rozłożysz do pozycji leżącej. To wszystko zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Kiedy maluch osiągnie 9 kg wagi, lub zacznie samodzielnie siadać, wasz leżaczek zamienicie na wygodne krzesełko z praktyczną tacą i zaczniecie budować wspólną więź podczas spożywania posiłków.

Z myślą o potrzebach malucha

Krzesełko do karmienia Lionelo Cora Plus Grey Stone 2w1 zostało wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Odchylenie podnóżka i oparcia możesz regulować, wybierając z trzech poziomów. Tacę odsuniesz lub przysuniesz do malucha, w zależności od potrzeb. W zestawie znajdziesz pałąk z trzema, sensorycznymi zawieszkami, które z powodzeniem zajmą pociechę i poruszą jego wyobraźnię.

Kompaktowy i mobilny

Masz małe mieszkanie? Zależy Ci, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, ale dziecięce akcesoria i tak opanowały już każdy kąt? Krzesełko do karmienia Lionelo Cora Plus Grey Stone 2w1 po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki funkcji easy stand zmieści się za drzwiami czy w innej wąskiej przestrzeni. Nie musisz też demontować tacy, wystarczy, że złożysz ją do pozycji pionowej. Dodatkowym ułatwieniem są cztery praktyczne koła, które pozwalają na szybką i swobodną zmianę miejsca ustawienia krzesełka.

Łatwe czyszczenie
Wiemy, że spożywanie posiłków przez malucha nie zawsze ogranicza się do talerzyka czy miseczki. Dlatego tapicerka krzesełka do karmienia Lionelo Cora Plus Grey Stone 2w1 została wykonana z eko skóry, w stylowym szarym kolorze. W razie zabrudzeń wystarczy, że przetrzesz ją wilgotną ściereczką. Tacę umyjesz w zmywarce. Na wypadek małych wpadek, z tyłu krzesełka umieściliśmy kieszonkę, dzięki której zawsze będziesz mieć pod ręką chusteczki.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.