• Categories
  • Łóżeczko turystyczne Stefi Plus Pink Yellow

The Symbol : GXP-879909
Wiek Od 0 miesięcy
Wymiary Łóżeczko rozłożone: 125 x 65 x 76 cm Łóżeczko złożone: 23,5 x 22,5 x 79,5 cm Materac: 116,5 x 56,5 x 2 cm
No goods
344.50
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Shipping within 48 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Plus Pink Yellow
Dziecko, tak samo jak dorosły chce mieć swój azyl. Miejsce na błogi odpoczynek i przestrzeń do radosnej zabawy. W Lionelo wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców. Z myślą o Was stworzyliśmy łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Plus Pink Yellow, z którego maluch może korzystać nie tylko w podróży, ale i w domu. To model odpowiedni dla dziecka od 1 dnia życia, aż do 36 miesiąca, lub osiągnięcia 15kg wagi.

Gwarancja bezpiecznego i wygodnego snu
Zdrowy, komfortowy sen jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Aby go zapewnić, konieczny jest odpowiedni materacyk, na którym maluch będzie mógł wygodnie wypoczywać. Powinien być średnio twardy oraz dawać równe podparcie dla całego ciała.

Z Lionelo nie musisz godzić się na kompromisy! Z myślą o słodkich snach najmłodszych stworzyliśmy nowy innowacyjny materac. To prawdziwy przełom na rynku łóżeczek turystycznych!

Materac wykonany jest z elastycznej pianki o gęstości T25 (25kg/m3) i grubości 2 cm, umieszczonej na podstawie z drewnianych deseczek. Dzięki temu ciało dziecka podparte jest stabilnie na całej długości, niezależnie od pozycji podczas snu. Ponadto, materiał cechuje się podwyższoną wytrzymałością na wgniecenia i odpornością na odkształcenia. Doskonałe właściwości pianki poliuretanowej gwarantują, że materac idealnie przepuszcza powietrze, świetnie izoluje od podłoża i nie zatrzymuje wilgoci. Poszycie materaca zostało wykonane z wyjątkowo przyjemnej tkaniny, która nie podrażni delikatnej skóry dziecka i jest cudownie przyjemna w dotyku!

Bez względu czy używasz łóżeczka turystycznego okazjonalnie na wyjazdach, czy jako stałe miejsce spania dziecka, teraz i Ty możesz spać spokojnie. Z materacem Lionelo masz pewność, że Twoje dziecko ma zapewnione najlepsze warunki dla głębokiego, regeneracyjnego snu.

Łóżeczko turystyczne i kojec - rozwiązanie 2w1
Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Plus Pink Yellow to praktyczne rozwiązanie 2w1, które doskonale sprawdzi się w domu i podróży. Dziecko może zarówno bezpiecznie odpoczywać, jak i beztrosko się bawić pod czujnym okiem rodzica. Rama łóżeczka została skonstruowana w taki sposób, żeby Twoja pociecha miała zapewnione bezpieczeństwo nawet przy nauce wstawania. Rurki są od zewnętrznej strony, a poszycie po wewnętrznej. Nawet gdy maluch się przewróci, nie jest narażony na twarde elementy, jak to często bywa w klasycznych, drewnianych łóżeczkach. Dlatego w łóżeczku turystycznym Lionelo Stefi Plus Pink Yellow nie są potrzebne już żadne otulacze czy ochraniacze. To czysta przestrzeń do dyspozycji dziecka.

Lekka, kompaktowa konstrukcja
Stefi to wygodne akcesorium podróżne. Stabilna, stalowa konstrukcja zapewni maluchowi bezpieczeństwo, a boki wykonane z siatki odpowiednią cyrkulację powietrza. Szybko i łatwo złożysz je, i zmieścisz do torby z uchwytem, którą znajdziesz w zestawie. Dwa praktyczne koła ułatwiają przestawianie, pozwalając na korzystanie z łóżeczka w różnych miejscach.

Dodatkowe udogodnienia
Rozmiar łóżeczka turystycznego Lionelo Stefi Plus Pink Yellow zapewni maluchowi swobodną przestrzeń do zabawy. Ulubione zabawki swojej pociechy możesz schować w bocznej kieszeni i mieć je zawsze pod ręką. W funkcji kojca sprawdza się też boczne wejście, zapinane na zamek. Podwyższona konstrukcja łóżeczka izoluje dziecko od kontaktu z zimnym podłożem. W razie zabrudzeń, w prosty sposób wyczyścisz poszycie. Dwa koła ułatwiają przestawianie, pozwalając na korzystanie z łóżeczka w różnych miejscach.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.