• Categories
  • Wózek spacerowy Annet Plus Black Carbon

The Symbol : GXP-879924
Wymiary Rozłożony: 86,5 x 58 x 110 cm Złożony: 84 x 58 x 45 cm
588.92
pcs. Add to wishlist
Order within
and we will send the package today
Shipping within 48 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Niezawodny wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Black Carbon
Praktyczne rozwiązanie na lata? Poznaj Lionelo Annet Plus! To spacerówka z szerokim zakresem regulacji siedziska, która sprawdzi się od urodzenia do ok. 4. roku życia dziecka (lub osiągnięcia wagi 22 kg). Odchyl oparcie do pozycji na płasko, aby bezpiecznie ułożyć niewolę.

Bezpieczeństwo to niezbędny standard
Spacerówka Lionelo Annet Plus posiada 5-punktowe pasy, które utrzymują prawidłową pozycję dziecka. Barierkę ochronną możesz odpiąć, aby ułatwić starszakowi schodzenie i wchodzenie do wózka. Wózek posiada elementy z odblaskami, które zwiększają widoczność na wieczornych spacerach. Pozytywnie przeszedł testy w laboratorium Intertek i spełnia wymagania europejskiej normy EN 1888.

Dopasowany do potrzeb dziecka
Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus charakteryzuje szeroki zakres regulacji oparcia i podnóżka rozkłada się na płasko. Wodoodporna budka z odchylanym daszkiem chroni malucha przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Okno z siatki zapewnia dobrą wentylację i daje możliwość obserwacji dziecka. Pojemny kosz i rączka do prowadzenia z ekoskóry to wygodne rozwiązania, zaprojektowane z myślą o Tobie!

Płynne przejazdy z wózkiem Lionelo Annet Plus Black Carbon
Bezobsługowe koła z pianki EVA są nieprzebijalne. Obracają się o 360°, co sprawia, że wózek doskonale radzi sobie na zakrętach. Miękka amortyzacja zmniejsza wstrząsy na nierównych terenach. Blokada na przednie koła ułatwia jazdę na wprost po wyboistych nawierzchniach. Hamulec jest niezawodny podczas postoju.

Lekkość i prosta konstrukcja

Niska waga i łatwe składanie wózka spacerowego Lionelo Annet Plus Black Carbon sprawiają, że z łatwością przechowasz go w bagażniku lub wniesiesz po schodach. Blokada przed przypadkowym rozłożeniem się konstrukcji dba o bezpieczne przenoszenie. Do wózka dołączyliśmy moskitierę, pokrowiec na nóżki i uchwyt na kubek lub butelkę.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.