• Categories
  • Wózek spacerowy Irma Dreamin

The Symbol : GXP-879940
Wymiary Rozłożony: 49 x 81 x 101 cm Złożony: 27 x 34 x 104 cm Koła przód: 14 cm Koła tył: 14 cm
No goods
409.87
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Shipping within 48 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone

Praktyczny wózek spacerowy Lionelo Irma typu "parasolka"
Lekka, składana i wygodna dla małego podróżnika - taka jest spacerówka Lionelo Irma! Jeśli więc szukasz wózka dla dziecka, który doskonale sprawdzi się w czasie Waszych wspólnych wakacji, to jest to odpowiedni wybór dla Ciebie! Od kiedy możesz z niego korzystać? Jak tylko maluch zacznie samodzielnie siadać, czyli w okolicach 6 miesiąca. Na jak długo się przyda? Do ok. 3. roku życia lub osiągnięcia przez dziecko wagi 15 kg. Sprawdź naszą propozycję dla aktywnych rodziców!

Wygodne i bezpieczne przejażdżki!
Dzięki 5-punktowym pasom zapewnisz dziecku stabilność, a barierka z piankowym wypełnieniem i odpinanym pasem krokowym dodatkowo je zabezpieczy. Wózek spacerowy Lionelo Irma przeszedł zaawansowane testy w laboratorium Intertek, które potwierdziły jego bezpieczeństwo i zgodność z europejską normą EN 1888.

Regulowana spacerówka Lionelo Irma
Możesz pochylić oparcie (4-stopniowa regulacja) i podnóżek (dwa poziomy odchylenia), aby zapewnić dziecku komfortowe warunki zarówno w czasie aktywnych spacerów, jak i beztroskich drzemek. Wózek Lionelo Irma wyposażony jest w budkę XXL z daszkiem przeciwsłonecznym, która chroni malucha w zmienną pogodę i zapewnia przyjemny cień. Praktyczne okienko wentylacyjne zwiększy przepływ powietrza i pozwoli Ci spojrzeć na dziecko w trakcie spaceru. Obrotowe rączki są wygodne w prowadzeniu, a pojemny kosz pod siedziskiem - niezastąpiony w czasie zakupów.

Szybkie przejazdy na zwrotnych kołach
Podwójne koła wykonane są z wytrzymałej i elastycznej pianki EVA. Obracają się o 360°, co ułatwia manewrowanie po zatłoczonym mieście. W spacerówce Lionelo Irma Green Forest możesz zablokować przednie koła do jazdy na wprost - sprawdź tę funkcjonalność na wyboistej nawierzchni, a łatwiej utrzymasz stabilność kursu. Amortyzacja z przodu zadba o komfort malucha, a hamulec nożny zagwarantuje bezpieczny postój.

Spacerówka, którą możesz zabrać wszędzie!

Kompaktowy wózek Lionelo Irma łatwo złożysz i zmieścisz nawet w niewielkim bagażniku samochodowym. Waży zaledwie 7 kg, więc bez problemu weźmiesz go w rękę i przeniesiesz, np. na lotnisku. W zestawie otrzymasz moskitierę i pokrowiec na nóżki, który przyda się do okrycia dziecka w chłodniejsze dni.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.