• Categories
  • Wózek spacerowy Natt Grey Stone

The Symbol : GXP-879935
Wymiary Rozłożony: 56 x 94 x 120 cm Złożony: 56 x 35 x 90 cm Koła przód: 18 cm Koła tył: 23 cm
863.46
pcs. Add to wishlist
Order within
and we will send the package today
Shipping within 48 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Wózek spacerowy Lionelo Natt

Z myślą o tym, aby wózek służył wam przez lata, stworzyliśmy model Lionelo Natt Grey Stone, który ma udźwig do 22 kg i jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia. To komfortowy i łatwy w prowadzeniu wózek spacerowy, w którym maluch poczuje się bezpiecznie i będzie mógł wygodnie podróżować.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wózek spacerowy Lionelo Lionelo Natt Grey Stone posiada pompowane, duże, terenowe koła z głębokim bieżnikiem, które zapewniają komfort i dobre prowadzenie wózka w każdych warunkach. Przednie są obrotowe 360', z możliwością blokady do jazdy na wprost. W razie potrzeby szybko zatrzymasz wózek za pomocą centralnego hamulca nożnego. O bezpieczeństwo malucha zadbają 5-punktowe pasy z osłonkami oraz regulacją ich długości i wysokości w 2 pozycjach. Komfort małemu podróżnikowi zapewni pełna amortyzacja, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Za dobrą widoczność po zmierzchu odpowiadają elementy odblaskowe na budce i koszu.

Jeszcze więcej zalet
Do zestawu wraz z wózkiem spacerowym Lionelo Natt Grey Stone dołączyliśmy wyposażoną w filtr UPF50+ budkę XXL, która ochroni dziecko podczas spaceru w zmienną pogodę. Rozpinany panel wentylacyjny dostępny jest po rozłożeniu oparcia. Model Natt oferuje bardzo dużą powierzchnię dla dziecka - aż 92 cm. Za pomocą wygodnego paska masz możliwość płynnej regulacji pochylenia oparcia do pozycji leżącej.

Komfortowe prowadzenie
Wózek spacerowy Lionelo Natt Grey Stone z łatwością dopasujesz do swoich preferencji. Wygodny uchwyt dla rodzica możesz ustawić na 11 różnych poziomach, od 75 cm do 113 cm. Za to barierkę w każdej chwili odpiąć. Do kosza pod wózkiem zmieścisz nawet 3 kilogramowe zakupy, potrzebne akcesoria i ulubione zabawki malucha. Wszystko będzie bezpiecznie, ponieważ kosz jest zapinany od góry na zamek. Dodatkowo za oparciem znajdziesz podręczną kieszeń na drobiazgi. To właśnie tam znajduje się też panel wentylacyjny.

Łatwy w utrzymaniu czystości
Podnóżek z 5-stopniową regulacją został wykończony tkaniną techniczną, co zapewnia tzw. "czystą strefę". W razie zabrudzeń, możesz zdjąć tapicerkę, siedzisko oraz kosz i budkę. Ramę wózka spacerowego Lionelo Natt Grey Stone wyczyścisz wilgotną ściereczką, a tapicerkę i kosz wypierzesz ręcznie w 30 stopniach C. Po złożeniu wózek stoi w pionie, bez problemu go przechowasz.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.