• Categories
  • Zestaw BARBIE Dzień nad morzem

The Symbol : GXP-879994
Wiek Od 3 lat
260.84
pcs. Add to wishlist
Order within
and we will send the package today
Shipping within 48 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

W zestawie Barbie Beach Boardwalk wyobraźnia znajdzie ponad 30 elementów, które mogą nakarmić kolejną historię, w tym lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn oraz ich szczeniaka. Zainspirowany serialami YouTube Barbie i Barbie On Set zestaw zawiera stoisko z przekąskami z fajnym detalem deski surfingowej oraz kiosk z lodami na kółkach, które naprawdę się toczą! Dzieci mogą zamówić zabawę wraz z ulubionymi potrawami, takimi jak hamburgery, frytki i lody w rożkach, a następnie skorzystać z czytnika kart i karty kredytowej, którą naprawdę można włożyć! Dzięki elementom do opowiadania historii, takim jak aparaty fotograficzne, okulary przeciwsłoneczne i ręczniki, ten zestaw Barbie jest pełen letniej zabawy. Lalki nie mogą stać same. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Zestaw Barbie Beach Boardwalk oferuje ponad 30 elementów, w tym 2 lalki Barbie Brooklyn i Barbie Malibu szczeniaka, stoisko z przekąskami, kiosk, modne akcesoria i jedzenie!
  • Dzieci mogą przewracać hamburgery na grillu stoiska z przekąskami i podawać ulubione przekąski, takie jak hamburgery, hot dogi, frytki i frytki mmmm!
  • Rozwiń kiosk z lodami na dwóch ruchomych kołach i otwórz pojemnik, aby wyciągnąć 2 lody w rożkach na zimne smakołyki w upalny dzień!
  • Młodzi przedsiębiorcy pokochają płatności za pomocą czytnika kart i 2 kart kredytowych, które naprawdę można włożyć do maszyny!
  • Ustaw akcesoria, takie jak klapki, saszetki, krem do opalania i nie tylko, na półkach i stojaku, aby jeszcze bardziej bawić się w zakupy!
  • Lalki Barbie Brooklyn i Malibu są gotowe do słonecznej zabawy w strojach kąpielowych i zdejmowanych przezroczystych sarongach w wesołych kolorach!
  • Dzięki tak wielu elementom do opowiadania historii ten zestaw jest doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 3 lat, zwłaszcza tych, które kochają jedzenie i zabawę na plaży!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.