• Categories
  • Zestaw Polly Pocket Wakacyjny kurort walizka

The Symbol : WFMAAA0UC043284
Wiek Od 4 lat
No goods
269.16
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Shipping within 24 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone

Wybierz się w podróż z lalką Polly Pocket w tej dziecięcej torbie podróżnej! Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly ! Zestaw ma wysuwaną rączkę, dzięki której można zabrać kurort w dowolne miejsce. Otwiera się na 3-piętrowy hotel z windą, zabawną arkadą do zabawy z przyjaciółmi, spiralną zjeżdżalnią, progami zwalniającymi, aby aktywować ekscytujące funkcje i wiele więcej do odkrycia! Dzięki 4 lalkom, 1 pojazdowi i ponad 25 akcesoriom możliwości zabawy są nieograniczone. Zamelduj się w ośrodku, przygotuj się w pokoju hotelowym i zjedź na plażę. Sygnał dźwiękowy! Wskocz do samochodu i przejedź przez próg zwalniający, aby aktywować paralotniarstwo! Wybierz się na przejażdżkę helikopterem z Polly i leć wysoko! Czas na diabelski młyn z przyjaciółmi, to takie szybkie! Dzięki temu zestawowi Pollyville Resort Roll Away dzieci mogą wziąć udział w niesamowitych wakacjach nad oceanem. Idealny dla osób w wieku od 4 lat. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Ten Polly Pocket Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly.
  • Ta pełna akcji przygoda zawiera 4 lalki, 1 pojazd i ponad 25 akcesoriów z lokalizacjami takimi jak plaża, promenada i hotel.
  • Zestaw otwiera się na trzypiętrowy kurort, w którym dzieci mogą brać udział w niekończących się wakacyjnych zajęciach z Polly i przyjaciółmi!
  • Baw się dobrze, wnosząc lalki do holu windą ośrodka. W hotelu znajduje się również pyszny bufet, najfajniejsza arkada i wanna w pokoju hotelowym!
  • Lalki mogą zmieścić się w zjeżdżalni i wybrać się na słodką przejażdżkę na plażową promenadę z hotelu!
  • Plaża jest pełna zabawnych odkryć i niespodzianek, takich jak: progi zwalniające, które aktywują funkcję parasailingu, diabelski młyn dla lalek i lot helikopterem z niesamowitymi widokami!
  • Wysuwana rączka ułatwia zabranie zestawu w dowolne miejsce! Idealny dla dzieci w wieku od 4 lat, szczególnie dla tych, którzy kochają przygody! Kolory i zdobienia mogą się różnić.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.