1-fazowy licznik energii elektrycznej, 40A, MID, wyjście impulsowe, podświetlenie, 1 moduł, DIN TH-35mm
Symbol: OR-WE-521
Dostępność: Mała ilość 1 szt.
Cena: 84.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OR-WE-521
Dostępność: Mała ilość 1 szt.
Cena: 84.99
Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh). Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną, a jej wartość wskazywana jest przez podświetlany wyświetlacz LCD (5+1). Pomiar energii jest wykonywany zgodnie z normami EN50470-1:2006, EN50470-3:2006, dyrektywy MID 2014/32/EU.

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Jednofazowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd bazowy (lb) | 5A |
| Stopień ochrony (IP) | 51 |
| Prąd maksymalny (lmax) | 40A |
| Prąd minimalny (lmin) | 0.25A |
| Częstotliwość impulsów | 1000 imp/kWh |
| Klasa dokładności pomiaru | B |
| Wyjście impulsowe | Tak |
| Wielotaryfowość | Nie |
| Wymiary - głębokość | 60mm |
| Ilość modułów | 1 |
| Wymiary - szerokość | 18mm |
| Wyświetlacz - ilość cyfr | 5 + 2 |
| Wymiary - wysokość | 110mm |
| Inne cechy | Z podświetleniem |
| Zgodność z MID (2014/32/EU) | Tak |
| Protokół komunikacyjny | Brak |
| Porty | Brak |
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl