ADAPTER SŁUPOWY DO OBUDÓW ADD-PMAXL ATTE
The Symbol : ADD-PMAXL
The Availability Of : Average quantity 15 pcs.
Price: 130.84
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : ADD-PMAXL
The Availability Of : Average quantity 15 pcs.
Price: 130.84
Uchwyt przeznaczony do zamocowania kamery na słupie
| Odpowiedni dla obudów: | Wszystkie produkty w obudowach serii ABOX-XL |
| Zakres średnicy słupa: | max. 300 mm |
| Materiał: | Aluminium - malowanie proszkowe |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.386 kg |
| Wymiary: | 300 x 220 x 1.5 mm |
| Producent / Marka: | ATTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
ATTE POWER Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 5
32-400 Myślenice
Poland
info@atte.pl