AKUMULATOR 12V/18AH-MW
Symbol: 12V/18AH-MW
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 193.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/18AH-MW
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 193.31
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 18 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 5.5 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | śruba M5 |
| Żywotność akumulatora: | 6 ... 9 lat |
| Waga: | 5.7 kg |
| Wymiary: | 181 x 167 x 76 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |