Adapter CarPlay/Android Auto CARLINKIT CCPA (czarny)
Symbol: 34264-0
Dostępność: Duża ilość 111 szt.
Cena: 179.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34264-0
Dostępność: Duża ilość 111 szt.
Cena: 179.00
Carlinkit CCPA to urządzenie za pomocą, którego możesz bezprzewodowo korzystać z Android Auto oraz CarPlay. Wystarczy, że podłączysz adapter do portu USB samochodu, włączysz transmisję danych i Bluetooth w telefonie, a zyskasz dostęp do wielu nowych funkcji takich jak mapy, muzyka, asystentka głosowa Siri, odbieranie połączeń, dzielony ekran i nie tylko! Google maps, Spotify, YT music mapy Waze, Netflix, WhatsApp to tylko niektóre z aplikacji dostępnych po połączeniu z Carlinkit CCPA - wejdź do sklepu z apkami i pobierz to, czego potrzebujesz. Możesz w czasie rzeczywistym wyświetlać obraz ze swojego telefonu na ekranie w samochodzie.
| Marka | Carlinkit |
|---|---|
| Model | CPC200-CCPA |
| CPU | Atmel AT91SAM9260 |
| Moduł WiFi | Realtek 8822BS/Broadcom 4354S |
| Pobór energii | 0.75W |
| Wymiary | 178 x 40 x 13mm |
| Waga | 0.034kg |
| Materiał | ABS + PC |
| Kompatybilność | Telefony z Android 11 i iOS10 |