Akumulator DB2160 do FlyCart 100, Agras T100
The Symbol : 56226-0
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 14049.00
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 56226-0
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 14049.00
Akumulator DB2160 do drona DJI FlyCart 100, Agras T100 to inteligentne źródło zasilania stworzone z myślą o intensywnych, profesjonalnych operacjach rolniczych. Zwiększona pojemność 41 Ah przy jednocześnie lżejszej konstrukcji umożliwia bezproblemową realizację wymagających misji, zapewniając stabilne i bezpieczne zarządzanie energią podczas lotu.

Konstrukcja akumulatora DB2160 została opracowana z myślą o minimalizacji przestojów operacyjnych. Obsługa bardzo szybkiego ładowania oraz złącze wysokim natężeniu 500 A pozwalają skrócić czas przygotowania drona do kolejnych zadań. Na uwagę zasługuje także długa żywotność sięgająca nawet 1500 cykli. Wszystko to sprawia, że akumulator DB2160 jest doskonale przystosowany do długotrwałej eksploatacji.

Akumulator waży około 14,7 kg i został wyposażony w ergonomiczny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie i pozwala na szybką wymianę w terenie. Przemyślana konstrukcja usprawnia obsługę floty dronów DJI FlyCart 100, Agras T100 szczególnie podczas intensywnych dni roboczych.

| Kod producenta | CP.AG.00000957.02 |
|---|---|
| Model | DB2160 |
| Pojemność | 41 Ah |
| Napięcie nominalne | 52 V |
| Waga | Ok. 14,7 kg |
| Złącze | 500 A |
| Żywotność | Do 1500 cykli ładowania |
| System chłodzenia | Potrójny kanał powietrzny |
| Uchwyt | Tak |
| Kompatybilność | DJI FlyCart 100, Agras T100 |