Audi E-Tron Sportback dla dzieci Czarny + Pilot + Napęd 4x4 + Wolny Start + Radio MP3 + LED
Symbol: PA.QLS-6688.CZ
Dostępność: Średnia ilość 21 szt.
Cena: 879.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.QLS-6688.CZ
Dostępność: Średnia ilość 21 szt.
Cena: 879.00
| Specyfikacja | Audi E-Tron Sportback |
| Silnik |
|
| Napęd | Zmienny napęd na 2 lub 4 koła (obsługa za pomocą przełącznika), |
| Akumulator | 12V7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik z odgłosami silnika, |
| Otwierane drzwi | Tak |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 16,1 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 110 cm x 58 cm x 37 cm, |
| Waga Kartonu | 19,8 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z wskaźnikiem naładowania baterii, | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pokrowiec, | |
| Pilot R/C, |