BEZPRZEWODOWA CENTRALA ALARMOWA ARC3000H-GW2(868) DAHUA
Symbol: ARC3000H-GW2(868)
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 735.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ARC3000H-GW2(868)
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 735.54
Bezprzewodowa centrala alarmowa ARC3000H-GW2(868) obsługuje max. 150 urządzeń
Ponadto urządzenie pozwala obsłużyć max. 6 bezprzewodowych sygnalizatorów oraz do 64 pilotów
| Liczba obsługiwanych czujek bezprzewodowych: | max. 150 szt. |
| Liczba obsługiwanych pilotów: | max. 64 szt. |
| Obsługa kart/breloków RFID: | ![]() |
| Liczba obsługiwanych syren bezprzewodowych: | max. 6 szt. |
| Zakres częstotliwości pracy urządzeń bezprzewodowych: | 868 MHz |
| Zasięg działania w terenie otwartym: | max. 2000 m |
| Klawiatura w komplecie: | ![]() |
| Ekspander w komplecie : | ![]() |
| Wbudowane moduły: |
|
| Dostęp z komputera PC: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.39 kg |
| Wymiary: | 163 x 163 x 32 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com

