BEZPRZEWODOWA CZUJKA DUALNA MIKROFALA + PIR AX PRO DS-PDD12P-EG2-WE Hikvision
Symbol: DS-PDD12P-EG2-WE
Dostępność: Duża ilość 37 szt.
Cena: 367.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-PDD12P-EG2-WE
Dostępność: Duża ilość 37 szt.
Cena: 367.46
Bezprzewodowy czujnik ruchu, którego rolą jest wykrywanie poruszającego się intruza w chronionej przez systemem przestrzeni
Dzięki kombinacji detekcji PIR i MW, została osiągnięta wysoka odporność na fałszywe alarmy
Dzięki odporności na zwierzęta, DS-PDD12P-EG2-WE może zapewnić ochronę nawet wtedy gdy w czasie dozorowania w jej zasięgu poruszają się małe zwierzęta domowe
Bateria litowa służąca do zasilania urządzenia gwarantuje wieloletnią pracę bez konieczności jej wymiany, dzięki czemu system jest równie niezawodny w eksploatacji jak tradycyjne rozwiązania przewodowe
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe HIKVISION AX PRO |
| Pasmo częstotliwości: | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1600 m |
| Zasięg czujki PIR: | 12 m / 85.9 ° |
| Zasilanie: | 2 x CR123A 3 V Bateria litowa (w zestawie) |
| Czas pracy na baterii (w trybie oszczędzania energii): | ~ 5 lat |
| Wykrywalna prędkość ruchu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Zalecana wysokość montażu: | 1.8 ... 2.4 m |
| Odporność na zwierzęta: | ≤ 30 kg |
| Stopień zabezpieczenia (Grade): | 2 |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 103 x 66 x 49 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300071 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com