BEZPRZEWODOWA CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) ACMD-200 ABAX2 SATEL
Symbol: ACMD-200
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 414.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACMD-200
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 414.36
ACMD-200 to bezprzewodowa czujka tlenku węgla (czadu), która wykrywa niebezpieczne stężenie tego gazu w nadzorowanym pomieszczeniu
Mechanizm cyfrowej kompensacji temperatury umożliwia pracę w szerokim zakresie temperatur
ACMD-200 może pracować autonomicznie lub w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX2
Przekroczenie progowego stężenia gazu jest sygnalizowane optycznie i akustycznie
Instalację urządzenia zaleca się na wysokości ok. 1.5 ... 2.0 m od podłogi
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe SATEL ABAX2 |
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: | 50 ... 75 ppm przez 75 minut 75 ... 120 ppm przez 25 minut > 120 ppm przez 1 minutę |
| Pasmo częstotliwości: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): |
|
| Zastosowanie: | Wewnętrzna |
| Zasilanie bateryjne: | 1 x bateria CR123A 3 V (w komplecie) |
| Pobór prądu: | 120 mA (max) 14 µA (tryb czuwania) - Praca autonomiczna 62 µA (tryb czuwania) - ABAX2 |
| Czas pracy na baterii: | ~ 5 lat - Praca autonomiczna ~ 2 lata - ABAX2 |
| Cyfrowa kompensacja temperatury: | ![]() |
| Zalecana wysokość montażu: | 1.5 ... 2.0 m od podłogi |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.14 kg (bez baterii) |
| Wymiary: | Ø 108 x 49 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
