Bateria LO-LIPOX 4000A 98Wh do ApartX
Symbol: 59576-0
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 439.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 59576-0
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 439.00
Wydajna bateria LO-LIPOX o pojemności 98 Wh i prądzie szczytowym 4000A to solidne wsparcie dla urządzenia ApartX, które sprawdzi się nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Kompatybilność z silnikami benzynowymi do 10,0 l oraz diesla do 8,0 l zapewnia szerokie możliwości zastosowania i pewny rozruch w różnych warunkach. Na jednym ładowaniu bateria może zasilać kompresor nawet przez 118 minut, co znacząco zwiększa komfort pracy bez konieczności częstego ładowania. Zintegrowany system ładowania gwarantuje pełną kompatybilność z ApartX, a pełnię możliwości urządzenie osiąga właśnie w połączeniu z tym modelem baterii, zapewniając stabilne i optymalne działanie.
| Producent | Lokithor |
|---|---|
| Model | LO-LIPOX |
| Typ baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 26500 mAh (98 Wh) |
| Napięcie rozruchowe | 12 V |
| Prąd szczytowy | 4000 A |
| Temperatura ładowania | 0℃ do 45℃ |
| Temperatura przechowywania | -20℃ do 50℃ |
| Temperatura pracy | -40℃ do 50℃ |