Błotnik ROCKBROS WS1001 26" (czarny)
Symbol: 26968-0
Dostępność: Średnia ilość 21 szt.
Cena: 29.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 26968-0
Dostępność: Średnia ilość 21 szt.
Cena: 29.99
Zapewnij sobie lepszą ochronę przed błotem podczas kolejnych rowerowych wycieczek. Błotniki Rockbros WS1001 wyróżniają się poszerzoną konstrukcją i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jeszcze lepiej osłaniać oponę roweru. Są też bardzo proste w montażu i wyjątkowo wytrzymałe - do ich wykonania zastosowano trwałe tworzywo sztuczne. Błotniki są przeznaczone dla kół rowerowych 26".
| Producent | Rockbros |
|---|---|
| Model | WS1001 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary przedniego błotnika | 7 x 53,5 x 5,5 cm |
| Wymiary tylnego błotnika | 7 x 58,5 x 7,5 cm |
| Waga przedniego błotnika | 128 g |
| Waga tylnego błotnika | 160 g |
| Kompatybilność | Koła rowerowe 26" |
Yiwu Rock Sporting Goods Co.,Ltd
Danxi North Road 618/1
322000 Yiwu
China
+8657985263215
finance@rockbrosbike.com