Chłodzenie wodne Cooler Master MasterLiquid 360L Core (czarny)
Symbol: 54301-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 54301-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 379.00
Cooler Master MasterLiquid 360L Core to nowoczesne chłodzenie wodne typu AIO (All-In-One, zintegrowany system chłodzenia cieczą). Dzięki ulepszonej konstrukcji bloku wodnego, zwiększonej powierzchni radiatora oraz trzem wydajnym wentylatorom 120 mm zestaw zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła nawet przy dużym obciążeniu. Na uwagę zasługuje także nowa pasta termoprzewodząca CryoFuze. Dodatkowo minimalistyczna stylistyka i podświetlenie ARGB (Addressable RGB, adresowalne podświetlenie w pełnej gamie kolorów) sprawiają, że chłodzenie świetnie się prezentuje - doskonale sprawdzi się na przykład w transparentnych obudowach komputerowych.
Serce chłodzenia stanowi nowo zaprojektowany blok wodny Gen S z miedzianą podstawą, która skutecznie odprowadza ciepło z najbardziej nagrzewających się punktów. Ponadto ulepszony przepływ i ciśnienie cieczy w układzie gwarantują maksymalną efektywność chłodzenia.
Aluminiowy radiator o powiększonej powierzchni poprawia wymianę ciepła i pozwala na szybsze chłodzenie. Dzięki temu układ radzi sobie świetnie zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i przy intensywnym renderingu czy graniu w wymagające tytuły.
Chłodzenie zostało wyposażone w trzy wentylatory 120 mm z podświetleniem ARGB, które oferują wysoki przepływ powietrza (do 71,93 CFM) i ciśnienie statyczne (1,86 mmH2O). Co więcej, łożyska typu rifle gwarantują długą żywotność, a niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę.
Chłodzenie MasterLiquid 360L Core ARGB jest kompatybilne z szeroką gamą procesorów Intel i AMD. Będzie więc świetnym wyborem zarówno do modernizacji starszego sprzętu, jak i nowszych konfiguracji.
W zestawie z chłodzeniem znajduje się wysokiej jakości pasta termoprzewodząca CryoFuze, która zapewnia doskonałe przewodnictwo cieplne. Jej zoptymalizowana formuła gwarantuje stabilną pracę nawet przy wysokich temperaturach.
| Producent | CoolerMaster |
|---|---|
| Nazwa | MasterLiquid 360L Core ARGB |
| Model | 4719512137697 |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilne procesory Intel | Intel® LGA 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| Kompatybilne procesory AMD | AMD® AM5 / AM4 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 |
| Materiał radiatora | Aluminium |
| Wymiary radiatora | 394 x 119,6 x 27,2 mm |
| Wymiary pompy | 81 x 76 x 47 mm |
| Żywotność pompy | > 70 000 h |
| Maks. poziom hałasu pompy | 12 dB(A) |
| Złącze pompy | 3-pin |
| Napięcie znamionowe pompy | 12 VDC |
| Pobór mocy pompy | 3,96 W |
| Wymiary wentylatorów | 120 x 120 x 25 mm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Typ podświetlenia wentylatorów | ARGB |
| Prędkość obrotowa wentylatorów | 650-1750 ±10% RPM |
| Maks. przepływ powietrza wentylatorów | 122,2 m³/h (71,93 CFM) |
| Maks. poziom hałasu wentylatorów | 27,2 dB(A) |
| Maks. ciśnienie statyczne wentylatorów | 1,86 mmH2O |
| Typ łożyska | Rifle |
| Żywotność wentylatorów | > 160 000 h |
| Złącze wentylatorów | 4-pin PWM |
| Napięcie znamionowe wentylatorów | 12 VDC |
| Natężenie znamionowe wentylatorów | 0,26 A |
| Prąd bezpieczny wentylatorów | 0,37 A |