Czujnik dymu X-SENSE XS01-WX
Symbol: 54088-0
Dostępność: Duża ilość 396 szt.
Cena: 69.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 54088-0
Dostępność: Duża ilość 396 szt.
Cena: 69.90
X-Sense XS01-WX zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w Twoim domu przez wiele lat. Dzięki nowoczesnemu, fotoelektrycznemu czujnikowi urządzenie reaguje szybko na pojawiający się dym, minimalizując ryzyko fałszywych alarmów. Dzięki aplikacji na smartfony możesz monitorować stan urządzenia oraz sytuację w domu, nawet będąc poza nim.
X-Sense XS01-WX emituje alarm o natężeniu 85 dB, co pozwala na szybkie i skuteczne powiadomienie o zagrożeniu, nawet jeśli przebywasz w innym pomieszczeniu. Dźwięk alarmu o częstotliwości 3,2 kHz zwiększa szansę na szybkie działanie i ochronę domu przed pożarem.
Zastosowany w czujniku fotoelektryczny sensor to jeden z najskuteczniejszych na rynku, wykrywający nawet niewielkie ilości dymu. Dzięki temu urządzenie jest idealne do wykrywania zagrożeń pożarowych we wczesnym stadium. Co więcej, czujnik charakteryzuje się imponującą 10-letnią żywotnością, co zapewnia długotrwałą ochronę bez potrzeby częstej wymiany.
Niewielkie wymiary czujnika sprawiają, że można go łatwo zainstalować w dowolnym miejscu, nie psując estetyki wnętrza. Pomimo kompaktowej formy, czujnik zapewnia skuteczną ochronę na powierzchni do 40 m², co czyni go idealnym rozwiązaniem do małych i średnich pomieszczeń.
Dzięki aplikacji X-Sense Home Security, dostępnej na systemy Android i iOS, masz pełną kontrolę nad swoim czujnikiem dymu z dowolnego miejsca. Możesz sprawdzać stan baterii, historię zdarzeń i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia push, jeśli czujnik wykryje zagrożenie. Zdalne monitorowanie pozwala także na podzielenie się kontrolą nad urządzeniem z innymi członkami rodziny, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.
Bez dodatkowych kosztów otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na swój smartfon w przypadku wykrycia dymu, niskiego poziomu baterii lub innych ważnych zdarzeń. Dzięki temu zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu, nawet gdy jesteś daleko. To świetne rozwiązanie dla rodzin, które dbają o bezpieczeństwo swoich bliskich.
| Producent | X-Sense |
|---|---|
| Model | XS01-WX |
| Zasilanie | Wymienna bateria litowa 3 V CR123A |
| Żywotność: | 10 lat |
| Żywotność baterii | 1 rok |
| Typ czujnika | Fotoelektryczny |
| Obszar pokrycia | 20-40 m² |
| Temperatura pracy | 4-38°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | ≤ 85% (bez kondensacji) |
| Głośność alarmu | ≥ 85 dB przy 3 m @ 3,2 ± 0,3 kHz alarm pulsacyjny |
| Czas trwania ciszy | Około 9 minut |
| Aplikacja | X-Sense Home Security (obsługiwane systemy Android i iOS) |
| Częstotliwość bezprzewodowa | 2,4 GHz (niekompatybilny z siecią Wi-Fi 5 GHz) |
| Protokół bezprzewodowy | IEEE 802.11b/g/n |
| Moc transmisji | 17 dBm |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl