Czujnik otwarcia drzwi/okna X-SENSE SDS0A
Symbol : 53783-0
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 36 stk.
Preis: 44.90
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 53783-0
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 36 stk.
Preis: 44.90
Czujnik X-Sense SDS0A to niezawodne narzędzie zabezpieczające, współpracujące ze stacją bazową SBS50. Dzięki tej kombinacji łatwo i wygodnie zbudujesz inteligentny system bezpieczeństwa w swoim domu. Czujnik możesz zainstalować na drzwiach lub oknach, a za pomocą intuicyjnej aplikacji X-Sense Home Security uzyskasz jeszcze więcej funkcji. Postaw na precyzję i wybierz model SDS0A już dziś!
X-Sense SDS0A, w połączeniu ze stacją bazową SBS50, to gwarancja bezpiecznego domu każdego dnia. Dzięki intuicyjnej aplikacji X-Sense Home Security uzyskasz dostęp do takich funkcji, jak natychmiastowe powiadomienia o różnorodnych niebezpieczeństwach, np. o otwartych drzwiach i oknach. Po wykryciu zagrożenia, stacja bazowa emituje dźwięk alarmu w dostosowywanym przedziale czasowym (od 20 sekund do 10 minut), z powiadomieniami push w aplikacji. Ponadto możesz wybrać swój harmonogram, zarządzając trybami bezpieczeństwa, dzięki czemu osiągasz pełną kontrolę nad urządzeniem.
Urządzenie oferuje zasięg do nawet 500 m na otwartych przestrzeniach, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w domach wielorodzinnych, biurach lub większych budynkach. Czujnik odpowiednio dostosuje się do różnorodnych rodzajów drzwi i okien, będąc idealnym wyborem dla każdego użytkownika. Z łatwością zainstalujesz go w wybrane miejsce, bez konieczności korzystania z narzędzi - czujnik montuje się za pomocą dwustronnej taśmy.
System oferuje dwa tryby (Home lub Away Home), wysyłając powiadomienia na Twój telefon. Za pomocą aplikacji możesz stworzyć własny harmonogram dla obydwóch trybów, dzięki czemu będą zmieniały się automatycznie według ustalonych przez Ciebie godzin. Ponadto w zestawie znajdziesz wymienną baterię AAA, która zapewnia długą żywotność urządzenia. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zaleca się wyposażenie lokalnego routera Wi-Fi i stacji bazowej SBS50 w zasilacz awaryjny (UPS).
| Producent | X-Sense |
|---|---|
| Model | SDS0A |
| Typ baterii | Wymienna AAA |
| Żywotność baterii | >2 lata |
| Kolor | Biały |
| Certyfikaty | CE RED |
| Wymiary | 54x35x18 mm |
| Indykator | Wbudowany |
| Kompatybilność | Baza SBS50 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga | 47 g |
| Dedykowana aplikacja | X-Sense Home Security |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl