DYSK SSD USB-S806-32-128GB 128 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA
Symbol: USB-S806-32-128GB
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 108.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: USB-S806-32-128GB
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 108.89
Wysokiej jakości zewnętrzny dysk SSD z interfejsem USB 3.2
USB-S806-32-128GB jest dyskiem wyposażonym w pamięć 3D NAND Flash
| Pojemność: | 128 GB |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen 2 - USB-A |
| Prędkość zapisu: | max. 460 MB/s |
| Prędkość odczytu: | max. 520 MB/s |
| Technologia: |
|
| Waga: | 0.032 kg |
| Wymiary: | 69 x 20 x 7.5 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com