Dysk SSD CX400 256GB GOODRAM

The Symbol : CX400 128GB
The Availability Of : Small quantity
123.99
pcs.
Order by phone: +48 604-131-645 Leave your phone
Shipping within : 24 hours

Kolejna generacja popularnych SSD, dedykowanych do domowych i biurowych rozwiązań konsumenckich. CX400 gen. 2 to nowa seria SSD skierowanych do użytkowników poszukujących zdecydowanie szybszej i bardziej niezawodnej alternatywy dla tradycyjnego dysku twardego. Zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i niezawodność. Odświeżony dysk został wyposażony w pamięć 3D TLC NAND Flash. Dopracowany firmware zapewnia pełne programowe zabezpieczenie danych, ich spójność oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Kolejna generację popularnych SSD, dedykowanych do domowych i biurowych rozwiązań konsumenckich. Dysk XC400 gen. 2 to nowa seria SSD skierowanych do użytkowników poszukujących zdecydowanie szybszej i bardziej niezawodnej alternatywy dla tradycyjnego dysku twardego. Jeżeli Twój komputer działa wolniej niż byś tego oczekiwał, wymiana dysku HDD na SSD jest najprostszym i najtańszym sposobem aby to zmienić. Dyski SSD są szybsze, ponieważ mają ułatwiony dostęp do danych, więc przyspieszają czas uruchamiania i ładowanie aplikacji.

Bezpieczeństwo i pewność niezawodności

SSD CX400 gen. 2 bazuje na wydajnych pamięciach NAND Flash 3D w technologii TLC. Intensywne testy i umiejętny dobór komponentów umożliwił stworzenie wydajnego i wytrzymałego dysku. Jako dowód zastosowania najwyższej jakości komponentów oraz niezwykłej dbałości o szczegóły.

Specyfikacja: 

 
- Pojemność: 256GB
- Interfejs: SATA III (6 Gb/s). Kompatybilny wstecz z SATA II oraz SATA I
- Format: 2,5"
- Kości pamięci: 3D TLC NAND flash
- Temperatura pracy: 0 - 70°C
- Temperatura przechowywania: -45 - 85°C
- Wymiary: 100 x 69,85 x 7 mm

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :