Czat
  • Categories
  • Dysk twardy WD Purple 6TB SATA 6Gb/s 5400 64 MB

Dysk twardy WD Purple 6TB SATA 6Gb/s 5400 64 MB

1119.00
1119.00
pcs. Add to wishlist
Shipping within .
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone

Idealny do systemu monitoringu dysk WD Purple

Przeznaczony do systemów monitoringu dysk WD Purple przystosowany jest do pracy 24/7 i rejestrowania obrazu z wielu kamer jednocześnie. Cechuje go także zwiększona odporność na wahania temperatur oraz wibracje, które dość szybko mogłyby uszkodzić standardowy dysk. Daj sobie gwarancję niezawodnej pracy i wybierz WD Purple.

 

image

Dyski klasy desktop a dyski do monitoringu

Jeśli chcesz przewieźć ciężki ładunek na drugi koniec kraju, nie użyjesz do tego celu roweru, bo to nie jest odpowiedni narzędzie. Z tego samego względu w systemach monitoringu nie należy używać dysków twardych klasy desktop, ponieważ dyski te nie zostały zaprojektowane z myślą o takich zastosowaniach.

Dyski WD Purple klasy surveillance pomyślnie przeszły testy zgodności z wieloma różnymi systemami zabezpieczeń. Dyski te zastępują standardowe dyski klasy desktop, które nie są przeznaczone do pracy ciągłej 24x7 w środowiskach wymagających rejestrowania wideo wysokiej rozdzielczości.

Dyski klasy desktop są przeznaczone do środowisk, w których obciążenie dysku jest krótkotrwałe. Nie są także przystosowane do dużych wahań temperatury otoczenia i do wibracji, jakie zwykle występują w systemach monitoringu.

 

Technologia AllFrame podnosi wydajność

Dyski twarde do monitoringu WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA ogranicza zjawisko „wypadania” klatek wideo, podnosi jakość odtwarzanego obrazu i umożliwia obsługę większej liczby kieszeni na dyski.

Kluczowe zalety:

  •     Magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo.
  •     Konstrukcja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu wizyjnego.
  •     Algorytmy buforowania dostosowane do wymagań środowisk monitoringu, charakteryzujących się   dużą intensywnością operacji zapisu, niską szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni.
  •     Zmiana priorytetu alokacji zapisu i zapobiegawcze algorytmy buforowania.
  •     Obsługa transmisji strumieniowej TLER i ATA.
  •     Obsługa do ośmiu dysków

 

image

Zoptymalizowana wydajność

Dyski twarde WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi nawet 32 kamer wideo HD (high-definition). Umożliwia to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.

 

Obniżone zużycie energii

Niskie zużycie energii jest kluczowe w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki unikatowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają optymalną szybkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to obniżyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą powodować uszkodzenia i prowadzą do przyspieszonego zużycia standardowych dysków twardych klasy desktop. Inwestycja w wyspecjalizowane dyski twarde do monitoringu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia długotrwałe korzystanie ze wszystkich ich zalet.

 

 

Specyfikacja:

Pojemność: 6000 GB
Format: 3.5"
Interfejs: SATA III (6.0 Gb/s) - 1 szt.
Pamięć podręczna cache: 64 MB
Prędkość obrotowa: 5400 obr./min
Niezawodność MTBF: 1 000 000 godz.
Dodatkowe informacje: Dostęp do danych: 24x7
Wysokość: 26,1 mm
Szerokość: 101,6 mm
Głębokość: 147 mm
Waga: 750 g
 

 

 

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Similar products
banner_1215x200A(4).png