EKSPANDER CZYTNIKÓW KART INT-R SATEL
Symbol: INT-R
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 402.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: INT-R
Dostępność: Średnia ilość 12 szt.
Cena: 402.52
Ekspander INT-R dla central alarmowych pozwalający na podłączenie czytników kart i czytników pastylek iButton w celu realizowania kontroli dostępu oraz załączania/wyłączenia czuwania strefy.
| Współpraca: | INTEGRA / CA-64 |
| Liczba obsługiwanych urządzeń: | 2 |
| Obsługa: | Wiegand 26-66bit, DALLAS |
| Wybrane cechy: |
|
| Pobór prądu: | max. 150 mA |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | 140 x 68 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl