Czat
  • Categories
  • Girlanda świetlna 5,5m zewnętrzna solarna IP44 +10 żarówek G40 0.5W 300lm

The Symbol : LXOGR04
No goods
124.90
124.90
Enter your email
Shipping within 24 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone

Girlanda świetlna 5,5 m, zewnętrzna, solarna, IP44 +10 żarówek G40, 0.5 W, 300 lm.

Girlandy LED to efektowne i nastrojowe oświetlenie ogrodów, tarasów czy balkonów.

Niepowtarzalna atmosfera

Filamentowe żarówki pozwalają doświetlić wieczorny ogród i spędzać na zewnątrz długie letnie wieczory wspólnie z przyjaciółmi i rodziną. Przezroczyste klosze żarówek pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę oraz stworzą relaksujący nastrój.

image

Dzielona konstrukcja

Girlanda OGR04 została wykonana w innowacyjnej, dzielonej konstrukcji. Moduł oświetlenia został całkowicie oddzielony od panelu solarnego. Jedynym połączeniem między dwoma elementami jest długi, elastyczny przewód. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik jest w stanie zapewnić dostęp światła słonecznego w niekorzystnym miejscu. Jeśli planowane miejsce dla girlandy znajduje się w cieniu, panel solarny można zainstalować w innym, lepiej nasłonecznionym miejscu.

Darmowa energia

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Panel solarny zbiera energię w ciągu słonecznego dnia i magazynuje ją we wbudowanym akumulatorze. Gdy Słońce zajdzie, lampa wykorzystuje wcześniej zgromadzoną energię do zasilenia żarówek. Bez żadnych wtyczek i kabli zasilających, girlanda solarna potrafi zgromadzić energię słoneczną za dnia, a następne efektywnie wykorzystać ją po zmroku.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
banner_1215x200A(4).png