Globus 2w1 z konstelacją gwiazd Lexibook
Symbol: 41528-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 49.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41528-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 49.00
Uwaga: produkt zawiera drobne błędy tłumaczeniowe.
Odkryj kosmos w zaciszu własnego pokoju z globusem 2w1 z konstelacją gwiazd marki Lexibook! Edukacyjne narzędzie nie tylko ułatwia naukę geografii, ale także zamienia się w zachwycające planetarium, odkrywające gwiazdozbiory. Z łatwością przełączysz się między widokiem politycznym Ziemi a tajemniczym niebem pełnym gwiazd. Globus zasilany jest prądem o napięciu 5V/1A i zadziała z większością ładowarek do telefonu. Do jego wykonania zastosowano trwałe materiały, które zapewniają długą żywotność i bezpieczeństwo użytkowania.
| Producent | Lexibook |
|---|---|
| Model | NLJ185PL |
| Źródła zasilania | DC5.0V=1.0A |
| Wejście prądu przemiennego | AC ~100V-240V 50/60Hz , 0.3A |
| Wyjście stałoprądowe | DC 5.0V 1.0A , 5.0W |
| Średnia sprawność podczas pracy | 75.7% |
| Sprawność przy małym obciążeniu | 72.0% |
| Zużycie energii w trybie bez obciążenia | 0.07W |