No goods

HIKVISION Bezprzew. zestaw alarmowy DS-PWA32-NST

The Symbol : 10096520993
The Availability Of : Out of stock
756.99
pcs.
Order by phone: +48 604-131-645 Leave your phone
Shipping within : 24 hours
image
image

Zestaw alarmowy HikVision DS-PWA32-NST - obsługa kart GPRS / 3G / 4G

Zestaw zawiera:

 • Bezprzewodowy koncentrator alarmowy: DS-PWA32-NST - 1 szt.
 • Bezprzewodowy czujnik wewnętrzny: DS-PD2-P10P-W - 1 szt.
 • Zamek magnetyczny: DS-PD1-MC-WWS  - 1 szt.
 • Brelok zbliżeniowy: DS-PTS-MF - 5 szt.
 • Wszystkie potrzebne zasilacze do pełnego podłączenia zestawu

Cechy wyróżniające centrali DS-PWA32-HSR:

 • obsługa do 32 wejść i 32 wyjść bezprzewodowych,
 • obsługa do 12 breloków, 8 pilotów, 4 syren, 4 klawiatur, 4 czytników,
 • dostępne 4 partycje do podziału systemu,
 • możliwość podłączenia do 2 kamer IP w celu wideoweryfikacji,
 • częstotliwość pracy: 868 MHz,
 • zasięg w terenie otwartym: do 800 m,
 • dwukierunkowa szyfrowana komunikacja (AES-128 bit),
 • komunikacja: Ethernet (10/100 MB/s), GPRS (3G/4G), Wi-Fi (802.11 b/g/n, 2.4 GHz),
 • konfiguracja przez przeglądarkę internetową, iVMS-4200, Hik-Connect.
image
image

Charakterystyka systemu AXHub

DS-PWA32-HSR to bezprzewodowa centrala alarmowa AXHub Hikvision, charakteryzująca się eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością. Zabezpieczenie obiektu w oparciu o system bezprzewodowy to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną chronić swój dom przed dostępem osób niepowołanych, a nie chcą demolować mieszkania w celu poprowadzenia instalacji i montażu systemu przewodowego. Montaż systemu w oparciu o centralę AXHub jest szybki, prosty i intuicyjny. Polskie komunikaty głosowe ułatwiają instalację, przeprowadzenie testów i obsługę. Bezprzewodowe czujniki ruchu podłączane do centrali, wyposażone są we wskaźnik siły sygnału SSI, pozwalający na natychmiastową weryfikację prawidłowego zasięgu i pracy w miejscu instalacji. Podobnie jak systemy wideodomofonowe czy monitoringu, AXHub obsługiwany jest przez aplikację Hik-Connect, co pozwala na kontrolę nad systemem i odbieranie komunikatów o zdarzeniach w dowolnym miejscu oraz integrację całego systemu zabezpieczeń Hikvision w jednej aplikacji. Możliwość podłączenia 2 kamer IP w celu wideoweryfikacji i stworzenia 7 sekundowego nagrania (5 sekund przed i 2 sekundy po wystąpieniu alarmu) pozwala na dodatkową weryfikację w przypadku wystąpienia zdarzenia. Trzy niezależne tory transmisji: Ethernet, GPRS i Wi-Fi gwarantują przekaz informacji o alarmie w przypadku awarii któregoś z nich. Konfiguracja i obsługa centrali możliwa jest za pomocą przeglądarki internetowej i aplikacji klienckich.

image

Przykładowy schemat zabezpieczenia domku jednorodzinnego za pomocą bezprzewodowego zestawu alarmowego AXHub Hikvision

Właściwości centrali

Centrala wyposażona jest w 32 linie wejściowe, dedykowane do podłączenia bezprzewodowych czujników ruchu, dymu, zalania, gazu, itd. 32 linie wyjściowe, pozwalają na rozszerzenie możliwości centrali alarmowej o wyjścia przewodowe, za pomocą bezprzewodowych ekspanderów wyjść DS-PM-WO2 i DS-PM-WO8 (max. 4 w systemie). Możliwość dodania do 4 syren, 4 klawiatur, 4 czytników kart, 8 pilotów i 12 tagów zbliżeniowych, sprawia, że system z powodzeniem sprawdzi się w przypadku zabezpieczenia bardziej rozbudowanych obiektów. Podział na 4 strefy, pozwala na selektywną ochronę obiektu podczas obecności domowników.

Nowoczesna centrala bezprzewodowa AXHub Hikvision pozwala na dwukierunkową, szyfrowaną komunikację o dużym zasięgu, zdalną obsługę przez aplikację Hik-Connect, wideoweryfikację oraz posiada trzy niezależne tory transmisji. To idealne rozwiązanie umożliwiające szybkie zabezpieczenie wykończonego mieszkania, domu, ochrony sklepu, fabryki czy magazynu, bez potrzeby prowadzenia instalacji przewodowej.

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :