Oczyszczacz powietrza LTC Pure Air PA705

The Symbol : PA705
The Availability Of : Small quantity
299.00
pcs.
Order by phone: +48 604-131-645 Leave your phone
Shipping within : goods available after confirmation - please contact me
image

Kompaktowy oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności, wyposażony w filtr oraz regulację prędkości pracy.

Wysoka jakość

Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co jednoznacznie przekłada się na trwałość i niezawodność urządzeń. Produkt cechuje się wysoką wydajnością i szeroką funkcjonalnością, zachowując przy tym kompaktowe wymiary. Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air to urządzenia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesna stylistyka

Urządzenie zamknięte zostało w dwukolorowej, cylindrycznej obudowie z dotykowym panelem sterowania. Neutralne kolory bieli i czerni sprawiają, że produkt wpasuje się idealnie do każdego wystroju wnętrz. Cylindryczny kształt oczyszczacza wraz z kompaktowym rozmiarem pozwalają sprawdzić się na każdej powierzchni, zarówno na podłodze, jak i półce lub meblościance. Design urządzenia jest w całości funkcjonalny. Obszerny wlot powietrza umiejscowiony na dolnej połowie ściany bocznej świetnie radzi sobie ze zbieraniem zanieczyszczonego powietrza. Górna ściana w całości zajęta została przez wylot, który wypuszcza przefiltrowane powietrze z powrotem do pomieszczenia.

image

Wymienne filtry

W zestawie z oczyszczaczem dołączony został wymienny filtr powietrza, którego miejsce znajduje się wewnątrz obudowy urządzenia. Cała objętość powietrza poddanego procesowi filtracji przechodzi przez ten filtr, który pochłania cząstki stałe i inne zanieczyszczenia. Wbudowany w oczyszczacz wskaźnik sygnalizuje w sposób orientacyjny moment konieczności wymiany filtra na nowy. Zalecane jest okresowe sprawdzanie stanu czystości filtra oraz wymiana zużytego filtra na nowy. Słaba kondycja filtra może znacznie zmniejszyć efektywność urządzenia i zwiększyć zużycie prądu elektrycznego.

image

Wysoka wydajność

Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Oczyszczacz ma niespełna 30 centymetrów wysokości, oferując przy tym przepływ powietrza na poziomie 150 m3 na godzinę. Oznacza to, że urządzenie świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni maksymalnej nieprzekraczającej 18 m2. Idealnie sprawdzi się w pokojach, biurach, salonach i sypialniach. Urządzenie jest w stanie przefiltrować całe powietrze w pomieszczeniu nawet do kilku razy na godzinę w pomieszczeniu o rekomendowanej powierzchni.

3-stopniowa regulacja

PA705 to urządzenie z 3-stopniową regulacją intensywności pracy. Wbudowana regulacja pozwala użytkownikowi na dostosowanie charakterystyki pracy urządzenia do swoich potrzeb. Zmniejszenie intensywności pracy w przypadku dobrej jakości powietrza pozwala zmniejszyć zużycie prądu i poziom wytwarzanego hałasu, wydłużając jednocześnie żywotność filtra.

image
image

Wytwarzanie anionów

Umiarkowane stężenie jonów ujemnych (anionów) w otaczającym powietrzu niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych. W odpowiednim stężeniu wspomagają koncentrację, zmniejszają uczucie senności i wpływają pozytywnie na samopoczucie. W związku z procesami chemicznymi występującymi w obecności jonów ujemnych, aniony unieszkodliwiają drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie i alergeny. Niwelują również nieprzyjemne zapachy i w niewielkim stopniu poprawiają kondycję skóry poprzez dodatkowe jej nawilżanie. Z myślą o tych korzyściach PA705 wyposażony został w funkcję generatora anionów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na przednim panelu i gotowe! Oczyszczacz od tej pory filtruje powietrze, jednocześnie wzbogacając je o pożyteczne jony ujemne.

Wkład zapachowy

W jaki sposób można jeszcze bardziej poprawić jakość przefiltrowanego i jonizowanego powietrza? Poprzez dodanie do niego Twojej ulubionej nuty zapachowej! Funkcjonalność wkładu zapachowego zawarta w oczyszczaczu LTC pozwoli Ci na wypełnienie pomieszczenia Twoim ulubionych zapachem. Dołączone do produktu bawełniane wkłady umożliwiają nasączenie ich preferowanym zapachem. Umieszczenie przygotowanego wkładu w wyznaczonym miejscu sprawia, że wylatujące z urządzenia powietrze w sposób równomierny rozprowadza zapach po pomieszczeniu.

image
image

Marka:LTC

Model:PA705

Napięcie zasilania:AC 230 V

Moc:25 W

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia:18 m2

Objętość oczyszczanego powietrza (poziom CADR):150 m3 / h

Maksymalny poziom hałasu:58 dB

Wbudowany filtr:Tak

Funkcja wytwarzania anionów:Tak

Pojemnik na wkład zapachowy:Tak

Regulacja trybu pracy urządzenia:3-stopniowa: wysoki, średni, niski

Kolor:Biało-czarny

Długość kabla zasilającego:1,8 m

Wymiary:275 x 215 mm

Waga:2,42 kg

W zestawie:

  • 1 x Oczyszczacz powietrza
  • 1 x Filtr
  • 3 x Bawełniany wkład
  • 1 x Instrukcja obsługi

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :