Czat
  • Categories
  • Podstawka chłodząca Esperanza Breeze 15,6"

The Symbol : 9999226299
25.99
25.99
pcs. Add to wishlist
Shipping within 24 hours
The Availability Of Small quantity

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone
image

Podstawka chłodząca Esperanza Breeze

Esperanza Breeze to niezwykle cienka, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada aluminiową powierzchnię oraz wbudowane 3 niezwykle ciche wentylatory. Usuwają one ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii.

Funkcjonalna i wytrzymała konstrukcja

Breeze posiada wbudowany 4-portowy Hub USB 2.0 ułatwia podłączenie dodatkowych urządzeń i nie zajmuje miejsca na biurku. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania – zasilana jest z portu USB notebooka. Dla pełnej kontroli z boku wbudowany został wyłącznik zasilania. Podkładka nie wymaga instalacji - wystarczy podłączyć ją do wolnego portu USB. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków o przekątnej do 15.6'' konstrukcja jest trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu.

image

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Similar products
banner_1215x200A(4).png