No goods

Rejestrator video BLACKBOX DVR F480 BLOW

The Symbol : 78-539
The Availability Of : Out of stock
134.00
pcs.
Order by phone: +48 604-131-645 Leave your phone
Shipping within : 24 hours

Dwukierunkowy wideorejestrator Blackbox F480 marki Blow to idealne urządzenie dla ceniących sobie wysoką jakość obrazu, przystępną cenę oraz niezawodność. W zestawie znajduje się ergonomiczny uchwyt mocujący na szybę, który zapewnia przyczepność podczas trudnych manewrów czy ubytków na drodze.

Wysoka jakość za niską cenę

Mały, smukły i jakże wydajny rejestrator na pewno sprawdzi się jako zabezpieczenie trasy. Jego wysoka rozdzielczośćFull HD oraz bardzo szeroki 140 stopniowy kąt widzenia sprawią, że nagrywane filmy będą wyraźne i czytelne. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, umożliwiający nagrywanie dźwięku najwyższej jakości. F480 uruchamia się bezpośrednio po starcie silnika. Wbudowany czujnik G-Sensor chroni zarejestrowany materiał, podczas gwałtownego hamowania, wypadku lub kolizji. Wideorejestrator wykorzystuje jedną z najbardziej wydajnych technologii kompresji obrazu - H.264. Pozwala to na nagranie filmów, które nie zajmują dużo miejsca na karcie pamięci.

Dodatkowa kamera w zestawie 

W zestawie znajduję się także rejestrator przeznaczony do nagrywania wydarzeń które mogą mieć miejsce z tyłu naszego samochodu. Tylny rejestrator może posłużyć także jako kamera cofania która uczyni wyjazd z parkingu czy innych miejsc ze słabą widocznością jeszcze bezpieczniejszym i łatwiejszym. 
 

Wyższa jakość nocnych nagrań

 
Rejestrator posiada wbudowane diody świecące, które zdecydowanie poprawiająjakość nocnych nagrań. Dzięki nim, nocny film będzie czytelniejszy i wyraźniejszy, co z łatwością pozwoli na udokumentowanie różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Dodatkowo model F480 posiada posiada funkcję detekcji ruchu, który w trybie czuwania wychwytuje i rejestruje przechodzącą osobę lub poruszający się przedmiot, co pozwala na optymalizację pracy urządzenia.
image

Niezawodny w trudnych sytuacjach

Nagranie wypadku czy kolizji samochodowej może okazać się kluczowym dowodem w przypadku ustalania przyczyny i sprawcy wypadku. Tym samym zapewnia spokój nawet w najbardziej stresowych sytuacjach. Kamera Blow Blackbox posiada slot na kartę pamięci microSD aż do 32 GB oraz możliwość nagrywania w pętli, dzięki czemu nie musisz się martwić o ciągłość nagrywania - przy odpowiednim ustawieniu w przypadku braku wolnego miejsca w pamięci rejestrator zacznie nadpisywać ostatni zapisany plik.  
 image

Dodatkowa funkcja 

 
Rejestrator może także pełnić funkcję kamerki internetowej. Idealnie sprawdzi się do prowadzenia różnego rodzaju wideo konferencji dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu - praca zdalna nie będzie już problemem. Funkcja kamerki będzie także niezwykle przydatna dla uczniów i nauczycieli do prowadzenia nauczania w formie e-learningu. Rejestrator należy podłączyć do komputera za pomocą przewodu USB-miniUSB z zasilaniem i transmisją danych oraz wybrać tryb kamery (Kamera przesyła jedynie obraz; do przesyłania dźwięku jest potrzebny oddzielny mikrofon - brak w zestawie)
image

Najważniejsze cechy:

 •  Detekcja ruchu
 •  G-sensor
 •  Wyświetlanie daty i godziny
 •  Ładowanie poprzez port miniUSB
 •  Wbudowany mikrofon i głośnik
 •  Wbudowany akumulator
 •  Możliwość wykorzystania jako kamera internetowa
 •  Procesor: GP2247
 •  Sesnor: GC1034
 •  Wyświetlacz: 2.4 cala LCD
 •  Obiektyw: szerokokątny, 140 stopni high-definition
 •  Rejestrator wideo/DVR: 1920x1080 Full HD 30 fps
 •  Wejścia: micro SDHC do 32GB, mini USB
 •  Kamera cofania w zestawie: tak

image

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :