SWITCH POE APTI-POE0802G-120W-ECO 8-PORTOWY
Symbol: APTI-POE0802G-120W-ECO
Dostępność: Duża ilość 26 szt.
Cena: 169.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: APTI-POE0802G-120W-ECO
Dostępność: Duża ilość 26 szt.
Cena: 169.13
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 8-portowy przełącznik PoE APTI-POE0802G-120W-ECO stanowi idealne rozwiązanie do zastosowań w instalacjach CCTV IP
Uwaga!
Włączenie funkcji Extend powoduje zwiększenie zasięgu PoE do 250m oraz zmniejszenie prędkości transmisji do 10 Mb/s
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 8 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 120 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Tryby pracy: | E+V - Extend On : 250 m @ 10 Mb/s - Porty 1 ... 4 |
| Diody LED: | Power, Extend, Link/Act, PoE |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Obudowa: | Metalowa |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.68 kg |
| Wymiary: | 200 x 122 x 45 mm |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | APTI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl

