SWITCH POE DS-3E1310HP-EI(B) 8-PORTOWY Hikvision
Symbol: DS-3E1310HP-EI(B)
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 365.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3E1310HP-EI(B)
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 365.93
Switch DS-3E1310HP-EI(B) został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 110 W |
| Tablica adresów MAC: | 4k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Diody LED: | Power, PoE Max, Link/Act, PoE |
| Certyfikaty: | CE |
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe 6 kV - Porty PoE |
| Zasilanie: | 54 V DC / 2.22 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.49 kg |
| Wymiary: | 218 x 109 x 28 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803424 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
