SWITCH POE DS-3E1326P-EI(B) 24-PORTOWY SFP Hikvision
Symbol : DS-3E1326P-EI(B)
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 967.24
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : DS-3E1326P-EI(B)
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 967.24
Switch DS-3E1326P-EI(B) został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 370 W |
| Tablica adresów MAC: | 16k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Diody LED: | Power, PoE Max, G1/G1-F, G2/G2-F |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC, max. 6.3 A |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Waga: | 2.83 kg |
| Wymiary: | 440 x 221 x 44 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803157 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
