SWITCH POE TL-SG1005P 5-PORTOWY TP-LINK
Symbol: TL-SG1005P
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 202.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-SG1005P
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 202.58
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 5-portowy przełącznik PoE TL-SG1005P 10/100/1000 Mb/s typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci
Cztery porty obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE)
Przełącznik posiada funkcję priorytetowania, dzięki której zabezpiecza system w momentach przeciążenia
Pobór mocy urządzeń zasilanych poprzez PoE wynosi do 65W
Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie zasilane są w pierwszej kolejności
Uwaga!
Priorytety portów: port-1 >port-2 >port-3 >port-4
Funkcja ta zabezpiecza system w momentach przeciążenia
| Porty LAN: | 5 x RJ45 ( 4 PoE+ ) |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE+ |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 65 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Tryby pracy: | 100 m, 1000 Mb/s @ UTP kat. 5e, 6 |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS |
| Zasilanie: | 53.5 V DC / 1.31 A (zasilacz w komplecie) |
| Waga: | 0.23 kg |
| Wymiary: | 100 x 98 x 25 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
