SWITCH POE TL-SG1008P 8-PORTOWY TP-LINK
Symbol : TL-SG1008P
Die Verfügbarkeit von : Mało 6 stk.
Preis: 231.56
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : TL-SG1008P
Die Verfügbarkeit von : Mało 6 stk.
Preis: 231.56
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 8-portowy przełącznik PoE TL-SG1008P 10/100/1000M typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci
Cztery porty obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE)
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Porty LAN: | 8x RJ45 ( 4 PoE ) |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps, PoE, max. PoE |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 15.4 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 53 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Certyfikaty: | FCC Class B, CE |
| Zasilanie: |
|
| Waga: | 0.52 kg |
| Wymiary: | 172 x 99 x 28 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
