SWITCH TL-SG108E 8-PORTOWY TP-LINK
The Symbol : TL-SG108E
The Availability Of : Large quantity 31 pcs.
Price: 148.41
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : TL-SG108E
The Availability Of : Large quantity 31 pcs.
Price: 148.41
Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych, sieciach osiedlowych
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s : 8 Portów LAN - Gigabit Ethernet |
| Tablica adresów MAC: | 4k |
| Certyfikaty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Zasilanie: | 9 V DC / 0.6 A (zasilacz w komplecie) |
| Obudowa: | Metalowa, Desktop |
| Waga: | 0.38 kg |
| Wymiary: | 158 x 101 x 26 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
