• Categories
  • Soniczna szczoteczka do twarzy, zasilanie USB.

The Symbol : 10247852453
No goods
38.90
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Shipping within 24 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone
image
image

Stworzona z doskonałej jakości materiałów, doskonała, niewielkich rozmiarów szczoteczka soniczna marki LTC. W zestawie znajduje się kabel USB, który umożliwia ładowanie urządzenia oraz woreczek, który ułatwia przechowywanie szczoteczki.

Szczoteczka jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu z łatwością zmieści się do naszej torby czy też plecaka. Idealnie spisuje się nie tylko w domu ale także w innych miejscach.

Staranne oczyszczenie porów sprawiają, że cera nabiera blasku, a aktywne składniki kremów mogą lepiej wniknąć w skórę i ją odżywić.

Soniczne szczoteczki do twarzy cieszą się dużym zainteresowaniem każdej kobiety która pragnie czuć się piękną. Moda zaczęła się w USA i szybko znalazła rzeszę zwolenniczek w Polsce. Dzięki temu, że wykorzystuje technologię soniczną, szczoteczka wykonuje około 300 ruchów oscylacyjnych na sekundę, dlatego szczoteczka marki LTC nie tylko dba o higienę twarzy, ale także pozbywa się zrogowaciałego naskórka i masuje delikatną skórę twarzy, co skutkuje poprawą ukrwawienia, skóra staje się bardziej gładka i rozświetlona.

image

Razem ze skuteczną pielęgnacją poprawia się nie tylko Twoja cera ale również Twoja pewność siebie.

Zacznij zmianę już dziś a Twoje samopoczucie znacząco się poprawi i wpłynie to pozytywnie na odbiór Twojej osoby w otoczeniu.

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.