Stacja dokująca z USB-C do HDMI, 3x USB3.0, RJ45, SD, TF, PD 0,15m Vention TOKHB (szary)
The Symbol : 35233-0
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 149.00
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 35233-0
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 149.00
Vention TOKHB oferuje szereg różnych portów, dzięki czemu podłączysz do niego wiele urządzeń. Zapewnia obraz w rozdzielczości 4K i pozwala na szybkie ładowanie dzięki PD 100 W. Oprócz tego umożliwia przesyłanie plików z prędkością 5 Gbps i transmisję sygnału na poziomie 1000 Mbps. Dodatkowo hub jest chroniony przed przegrzaniem, zużyciem, a dzięki lekkiej i niewielkiej konstrukcji z łatwością go przechowasz.

Teraz w krótkim czasie odnowisz energię swojego urządzenia. Port USB-C wspiera protokół szybkiego ładowania PD 100 W, dzięki czemu błyskawicznie naładujesz sprzęt. MacBook Pro 13" będzie gotowy do dalszej pracy po około 1,5 h, a MateBook 13 w około 2 h.

Znajdź się w centrum wydarzeń z Vention TOKHB. Hub oferuje wyraźny i bogaty w szczegóły obraz w rozdzielczości 4K@30Hz, dzięki czemu poczujesz się jak bohater ulubionego tytułu. Wystarczy, że podłączysz hub za pomocą kabla HDMI do telewizora, projektora, czy monitora.

Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje pliki zostaną przesłane. Port USB3.0 pozwala na transfer danych z prędkością 5 GBps - teraz błyskawicznie skopiujesz zdjęcia, filmy, prezentacje lub ważne dokumenty. To nie wszystko! Hub zapewnia dostęp do Internetu o prędkości mac. 1000 Mbps, dzięki czemu możesz wygodnie pracować, grać i przeglądać strony internetowe.

Hub wspiera OTG, co oznacza, że pendrive/konsolę bezpośrednio podłączysz do smartfona/tabletu poprzez wbudowany w hubie kabel USB-C. W rezultacie możesz oglądać filmy na smartfonie bez dostępu do Internetu, podłączyć mysz/klawiaturę lub pada do gier.

| Producent | Vention |
|---|---|
| Model | TOKHB |
| Kolor | szary |
| Moc | 100 W PD |
| Rozdzielczość | 4K@30Hz |
| Interfejs | USB-C, HDMI, 3x USB3.0, RJ45, SD, TF, PD |
| Maksymalna pojemność | 256 GB |
| Prędkość transferu danych | 5 GB |
| Prędkość transmisji sygnału | 10/100/1000 Mbps |
| Materiał | stop aluminium, TPE |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |