Sterownik nawadniania RAINPOINT 2-strefowy
Symbol: 54321-0
Dostępność: Duża ilość 111 szt.
Cena: 299.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 54321-0
Dostępność: Duża ilość 111 szt.
Cena: 299.99
RainPoint to inteligentny, 2‑strefowy sterownik nawadniania, który ułatwi pielęgnację Twojego ogrodu. Dzięki zdalnemu sterowaniu przez aplikację możesz ustawiać do trzech programów podlewania dla każdej ze stref, wybierać między trybem intensywnej irygacji a delikatną mgiełką oraz wstrzymywać podlewanie w razie deszczu. Solidna, wodoodporna obudowa IP54 i filtr usuwający zanieczyszczenia zapewniają niezawodność na lata, a wbudowany licznik przepływu oraz powiadomienia o niskim poziomie naładowania i ewentualnych przeciekach pomogą kontrolować zużycie wody. Dodatkowo automatyczne podlewanie na podstawie czujnika wilgotności gleby i lokalnej prognozy pogody oszczędza Twój czas i wodę. Przekonaj się, jak łatwo zyskać bujny, zielony ogród!
Dzięki dołączonemu do zestawu hubowi (model TWG004WRF) możesz rozbudować system o dodatkowe urządzenia i wykorzystać go także jak zwykłe gniazdko Wi‑Fi. Aplikacja RainPoint Tuya dostępna na iOS i Android pozwala na ręczne podlewanie (włączaj i wyłączaj wodę z aplikacji, ustawiając dowolny czas pracy zaworów), ustawianie harmonogramów (każda ze stref może mieć aż trzy niezależne programy dziennie z różnymi godzinami startu i czasami trwania podlewania), a także na ręczne lub automatyczne wstrzymywanie harmonogramu podczas deszczu.
Model TTV203WRF wyposażono w dwa zawory, które pozwalają podzielić ogród na niezależne obszary. Ustawiaj różne plany nawadniania dla trawnika, rabat czy grządek warzywnych i ciesz się idealną wilgotnością każdego zakątka. Urządzenie oferuje dwa tryby, w tym tryb nawadniania (silny strumień wody dla głębokiego nawodnienia korzeni) i tryb mgiełki (delikatna chłodząca mgiełka, idealna do roślin wymagających delikatnej opieki).
Podłącz opcjonalny czujnik gleby (do 2 czujników na sterownik) i pozwól systemowi samodzielnie podlewać rośliny, gdy wykryje spadek wilgotności. Co więcej, wbudowany licznik przepływu wody rejestruje zużycie z ostatnich 10 dni, a aplikacja powiadomi Cię o niskim poziomie naładowania baterii, a także o awariach lub przeciekach.
Korpus sterownika to obudowa o klasie IP54, odporna na kurz, zachlapania i promieniowanie UV. Zintegrowany z urządzeniem filtr usuwa do 35 % zanieczyszczeń, a także wytrzymuje ciśnienie wody do 35 kg/cm². Uszczelniana klapka baterii zapobiega przedostawaniu się wilgoci do wnętrza.
| Producent | RainPoint |
|---|---|
| Model | TTV203FRF + TWG004WR |
| Zasięg bezprzewodowy | 60 m (w otwartej przestrzeni, jeśli między hubem a sterownikiem nie znajdują się żadne przeszkody) |
| Ciśnienie wody | 0.5~8 barów |
| Temperatura pracy | 3°C-50°C sterownik, 3°C-40°C hub |
| Zasilanie | 4 baterie AA (brak w zestawie) |
| Poziom wodoodporności | IP54 |
| Pasmo częstotliwości Wi-Fi huba | 2.4GHz |
| Wejście huba | 100-240V 50Hz 16A |
| Dedykowana aplikacja | RainPoint Tuya |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl