Szafa 32U 600x600, drzwi przednie szklane, osłona tylna metalowa pełna, zamek, 4 belki nośne, 4 regulowane stopki, do samodzieln
Symbol: SS-32U-600-600-01-C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2582.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS-32U-600-600-01-C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2582.48
Konstrukcja
Drzwi przednie wyposażone są w zamek zapobiegający dostępowi do szafy przez osoby niepowołane. Wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Osłony boczne posiadają zatrzaski ułatwiające ich demontaż oraz zamek. Elementy szafy są malowane proszkowo na kolor czarny RAL9004.
Opakownie
Szafa jest dostarczana w formie FLAT PACK - zestaw do samodzielnego montażu.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Szerokość | 19" |
| Wysokość | 32U |
| Szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 1605 mm |
| Głębokość zewnętrzna | 600 mm |
| Materiał | blacha stalowa |
| Wykończenie powierzchni | malowanie farbą proszkową |
| Grubość blachy | 2,0 mm (+/- 0,2 mm) |
| Grubość profili montażowych | 1,2 mm (+/- 0,2 mm) |
| Konstrukcja ramy | skręcana |
| Nośność szafy | - kółka do 300 kg - stopki do 600 kg |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Masa | ok. 82 kg |
| Kolor | czarny (RAL9004) |
| Drzwi przednie | przeszklone - zamykane na klucz |
| Drzwi tylne | stalowe - zamykane na klucz |
| Osłony boczne | stalowe - zamykane na klucz |