ADAPTER SIECIOWY TL-PA8030P-KIT TP-LINK
Symbol: TL-PA8030P-KIT
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 490.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-PA8030P-KIT
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 490.59
TL-PA8030P KIT to zestaw do transmisji danych przez sieć elektryczną z prędkością do 1300 Mbps, wyposażony w 3 porty Gigabit Ethernet i technologię MIMO 2x2 zwiększającą przepustowość. Dzięki standardowi HomePlug AV2 i zasięgowi do 300 m, umożliwia stabilne połączenie internetowe w całym domu - wystarczy gniazdko elektryczne. Wbudowane gniazdo z filtrem zakłóceń, tryb oszczędzania energii oraz szyfrowanie AES 128-bit sprawiają, że jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie sieciowe bez konieczności instalacji dodatkowego okablowania.
| Porty LAN: | 3 x Gigabit Ethernet |
| Standardy: | HomePlug AV1.1, HomePlug AV2.0, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3x, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Modulacja: | OFDM |
| Zabezpieczenia: | 128-bit szyfrowanie AES |
| Diody LED: | Power, Powerline, Ethernet |
| Szybkość transmisji: | 1.3 Gb/s |
| Zasięg: | 300 m - W obrębie budynku |
| Pobór mocy: | max. 5.53 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 |
| Waga: | 0.230 kg (pojedynczy element) |
| Wymiary: | 131 x 72 x 42 mm (pojedynczy element) |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl