ADAPTER SIECIOWY TL-PA8010P-KIT TP-LINK
Symbol: TL-PA8010P-KIT
Dostępność: Mała ilość 6 szt.
Cena: 516.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-PA8010P-KIT
Dostępność: Mała ilość 6 szt.
Cena: 516.91
TL-PA8010P-KIT to zestaw startowy Powerline o przepustowości 1300 Mbps, który wykorzystuje istniejące okablowanie elektryczne do tworzenia niezawodnej sieci kablowej. Dzięki technologii 2×2 MIMO i portowi Gigabit Ethernet, zapewnia stabilne połączenia do odtwarzania wideo w jakości 4K i grania bez opóźnień. Obsługuje standardy HomePlug AV2 i działa z innymi adapterami Powerline, a tryb oszczędzania energii zmniejsza pobór mocy aż o 85%.
| Porty LAN: | 1 x Gigabit Ethernet |
| Standardy: | HomePlug AV1.1, HomePlug AV2.0, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3x, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Modulacja: | OFDM |
| Zabezpieczenia: | 128-bit szyfrowanie AES |
| Diody LED: | Power, Powerline, Ethernet |
| Szybkość transmisji: | 1.3 Gb/s |
| Zasięg: | 300 m - W obrębie budynku |
| Pobór mocy: | max. 4.9 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 |
| Waga: | 0.190 kg (pojedynczy element) |
| Wymiary: | 131 x 72 x 42 mm (pojedynczy element) |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl