SWITCH PRZEMYSŁOWY TSW304 4-PORTOWY Teltonika
Symbol : TSW304
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 20 stk.
Preis: 401.29
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : TSW304
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 20 stk.
Preis: 401.29
Switch TSW304 to urządzenie typu przemysłowego zapewniające płynną transmisję sieciową z prędkością 10 / 100 / 1000 Mbps
Urządzenia tego typu mogą być stosowane w instalacjach realizowanych w obiektach przemysłowych w niekorzystnych warunkach takich jak wysoka lub niska temperatura
Switch Teltonika TSW304 posiada 2-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania oraz obsługuje szeroki zakres napięć zasilania
| Porty LAN: | 4 x RJ45 |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - 4 Porty LAN |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, UKCA, FCC, RoHS |
| Obudowa: | Aluminium |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 1.44 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Waga: | 0.2 kg |
| Wymiary: | 102 x 25 x 81.5 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
