SWITCH PRZEMYSŁOWY S3024-24GT 24-PORTOWY DAHUA
The Symbol : S3024-24GT
The Availability Of : Average quantity 17 pcs.
Price: 380.07
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : S3024-24GT
The Availability Of : Average quantity 17 pcs.
Price: 380.07
Switch S3024-24GT został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Dedykowany do pracy ciągłej 24/7
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, System, Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
|
| Wydajność przełączania: | 48 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 35.712 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 16k |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Pobór mocy: | max. 12.3 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.87 kg |
| Wymiary: | 294 x 119 x 44 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
