ADAPTER USB-C/HDMI
The Symbol : USB-C/HDMI
The Availability Of : Large quantity 26 pcs.
Price: 41.51
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : USB-C/HDMI
The Availability Of : Large quantity 26 pcs.
Price: 41.51
Adapter USB-C/HDMI pozwala przyłączyć zewnętrzny monitor ze złączem HDMI do urządzeń obsługujących funkcję przesyłu obrazu za pomocą złącza USB-C
Urządzenie nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników i jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi najczęściej używanymi systemami operacyjnymi
| Wejścia: | USB-C - wtyk |
| Wyjścia: | HDMI - gniazdo |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 4K UHD @ 60 Hz |
| Obsługa audio: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 5 V DC - z portu USB-C |
| Waga: | 0.012 kg |
| Wymiary: | 69 x 26 x 16 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
