AKUMULATOR 12V/12AH-MWL
Symbol: 12V/12AH-MWL
Dostępność: Średnia ilość 22 szt.
Cena: 142.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/12AH-MWL
Dostępność: Średnia ilość 22 szt.
Cena: 142.42
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 12 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 4.2 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | 10 ... 12 lat |
| Waga: | 3.63 kg |
| Wymiary: | 151 x 98 x 96 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |