AKUMULATOR 12V/7.2AH-MWP
The Symbol : 12V/7.2AH-MWP
The Availability Of : Average quantity 22 pcs.
Price: 93.74
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 12V/7.2AH-MWP
The Availability Of : Average quantity 22 pcs.
Price: 93.74
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 7.2 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 2.16 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T2 |
| Żywotność akumulatora: | >12 lat |
| Waga: | 2.428 kg |
| Wymiary: | 152 x 65 x 94 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |